25 сільських бібліотек модернізували

Українська бібліотечна асоціація (УБА) втілює у життя свій проект «Бібліотека – громада: відкритий простір», метою якого є модернізація сільських бібліотек та перетворення їх на сучасні інформаційні центри. За фінансової підтримки Фонду «Монсанто», який вирішив надати 1,8 млн. гривень на реалізацію соціального проекту у Вінницькій, Житомирській, Рівненській, Полтавській та Черкаській областях, вдалося придбати оргтехніку для 25 читалень.

Також кожна з бібліотек, що опинилася у переліку щасливців, отримала комплект з 52-х книг навчальної, довідкової, художньої літератури, 13 друкованих та 14 електронних періодичних видань, що дозволить суттєво покращити інформаційно-бібліотечне обслуговування. Для прикладу – нові надходження книг до цих бібліотек у 2014 р. склали в середньому від 10 до 30 книг, а друкованих періодичних видань – від 8 до 15 назв. Доступ до електронної періодики є абсолютно новим сервісом не лише для цих сільських, але й для районних бібліотек.

З листопада 2014 р. завдяки проекту новими бібліотечними ресурсами і послугами скористалися 2 675 сільських мешканців, з них понад 450 осіб, зайнятих у сільському господарстві, та понад 540 малозабезпечених людей.

Джерело: Cultprostir

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики