Буде новий проект закону про охорону культурної спадщини

Нову редакцію закону про охорону культурної спадщини презентують у квітні. Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр культури В’ячеслав Кириленко, передає “Укрінформ”.

“У квітні ми уже презентуємо цілковито нову редакцію закону про охорону культурної спадщини. Наголос на децентралізації, дерегуляції – з одного боку, а з іншого боку – більш жорсткий підхід до охорони культурної спадщини, пам’яток ЮНЕСКО та до розміщення зовнішньої реклами на пам’ятках національного значення”, – сказав урядовець.

Він також розповів про інший законопроект – щодо запровадження контрактної системи у театрах і закладах культури. За словами Кириленка, цей документ уже погоджено в уряді, наступного тижня його схвалять на засіданні Кабінету Міністрів і внесуть до парламенту.

Кириленко наголосив, що цей документ – один з ключових елементів реформи театральної справи. У Міністерстві культури з цього напрямку працює ціла робоча група з провідних українських режисерів, драматургів та відомих у театральному світі людей, і цей законопроект – перший, який вона напрацювала, наголосив віце-прем’єр.

Джерело: День

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики