Українські школярі вивчатимуть кримськотатарських письменників

У підручники з української літератури (5-9 класів) включать твори кримськотатарських письменників.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва у “Фейсбуці”, передає Еспресо.TV

Як зазначають, задля цього Міністерство освіти і науки України ініціювало створення консультативної групи. Вона працюватиме над питанням вивчення найкращих творів кримськотатарської літератури у загальноосвітніх навчальних закладах України.

“Запрошення до робочої групи отримав і наш Відділ забезпечення діяльності Уповноваженого Президента. Отже, ми також зі свого боку маємо запропонувати деякі твори кримськотатарських письменників, тобто якісні переклади, які відповідатимуть вимогам навчальної програми з української літератури”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше Міністерство освіти і науки України затвердило додатковий параграф до підручника з історії України для 11 класів про Євромайдан і агресію Росії, який використовуватимуть вчителі вже у нинішньому навчальному році, а також відповідні методичні матеріали для педагогів.

Джерело: expres.ua

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики