Відкривають кімнату-квест про Розстріляне відродження

Видавництво «Основи» у рамках популяризації літературних тем зі шкільної програми вигадало спеціальний квест. Під час пригод у спеціальній кімнаті, яка переносить учасників у часи СРСР, можна дізнатися, за які предмети у колишній імперії тоталітаризму можна було опинитися за ґратами.

Ідея спільного проекту видавництва «Основи» та quests.com.ua, який отримав таку саму назву, як і нова книга («Розстріляне відродження»), має на меті показати у доступній формі умови життя і творчості українських письменників, що зазнали переслідувань з боку радянських спецслужб.

«Це своєрідна машина часу, − каже директор видавництва «Основи» Дана Павличко. − Тут кожен може опинитися в Радянському Союзі, де було заборонено не тільки інші політичні погляди, але також музика та література. Сьогодні це звучить дико, але так дійсно було. Хочеться, щоб якомога більше людей пройшли цей квест, дізналися про тяжку долю письменників Розстріляного відродження і зрозуміли, яким жахом для будь-якої вільної людини було СРСР».

Джерело: Cultprostir

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики