Українці. Оксана Форостина (TheUkrainians)

«Спитайте себе: що Ви зробили б, якби не боялися? А потім підіть і зробіть це». Ці слова Шерил Сендберґ, однієї із найвпливовіших жінок світу за версією журналу «Time», стали одним із мотто нашої героїні.

Яскраву українку Оксану Форостину без перебільшень можна назвати максималісткою й перфекціоністкою. Ця, на перший погляд, дуже тендітна жінка дасть «фору» багатьом успішним чоловікам. Оксана завжди у вирі важливих подій, вона — бажана й неодмінна учасниця інтелектуальних середовищ країни. Вона не боїться ризикувати і ніколи не йде на сумнівні компроміси.

Студенткою Оксана Форостина настільки багато часу проводила у мистецькому об’єднанні «Дзиґа», що мама їй запропонувала просто поставити там розкладачку і так ночувати: «Ти ж й без того там живеш!» Трохи пізніше ця ж наполеглива дівчинка затято боролася за права газетярів — закликала журналістів підписувати угоди про редакційну політику. За це й була звільнена. Але це її не зупинило — навпаки!

…Співпраця зі зарубіжними знімальними групами, публікації у найкращих виданнях країни, праця у сфері комунікацій, редакторство у «Критиці» й навіть видання власної книги-нарису «Duty free».

Успішна українка Оксана Форостина не любить давати порад, але влучно наголошує: «Це ваше життя, і вам його менеджити».

Продовження – тут.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики