Цукерберг обіцяв подумати над ідеєю офісу в Києві

ff61c21-facebook-300Голова Facebook Марк Цукерберг сказав, що в майбутньому може подумати над відкриттям офісу компанії у Києві.

З таким проханням до нього звернулись тисячі українських користувачів, серед яких був і президент Петро Порошенко.

Багато українських користувачів обурені тим, що адміністрація соцмережі безпідставно, на їхню думку, блокує деяких дописувачів з України. Вони звинувачують у цьому проплачених російських коментаторів, так званих “тролів”, які скаржаться адміністраторам соцмережі на публікації українських блогерів. На думку багатьох в Україні, виходом може стати відкриття в Києві офісу Facebook, який стежитиме за контентом.

Пан Цукерберг у четвер увечері публічно відповідав на запитання, які набрали найбільше “лайків”.

Він сказав, що соцмережа блокувала ті дописи щодо України та Росії, які порушували правила та стандарти Facebook і які були “явно ненависними, містили етнічні образи та підбурювали до насильства”.

Він запевнив, що у компанії немає російського офісу. За його словами, скарги розглядає співробітник в Дубліні, що володіє мовою, якою написано повідомлення.

Цукерберг заявив, що особисто вивчив сенс заблокованих повідомлень українських користувачів і зробив висновок, що ті містять ненависть щодо деяких громадян Російської Федерації. “Я впевнений: ми прийняли правильне рішення, заблокувавши їх”, – сказав він.

Джерело: BBC Україна, Економічна правда

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики