Уряд вперше виділив гроші на участь України у Франкфуртському книжковому ярмарку

Уряд вперше виділив гроші на повноцінне представлення видавничого бізнесу України на найбільшому світовому книжковому ярмарку у Франкфурті, що традиційно відбудеться в жовтні.

Про це повідомив на засіданні Книжкової Ради в Харкові президент національної Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін.

За його словами, таке рішення прийнято 27 травня на засіданні Кабінету Міністрів за ініціативою міністерства культури.

«Ми вперше отримаємо можливість зробити колективний стенд із якісним дизайном, щоб можна було на високому рівні представити інтелектуальний образ України, її сучасну культуру», – сказав О. Афонін.

Він зазначив, що протягом чотирьох місяців, які залишилися до виставки, чекає дуже велика робота, що розпочнеться «буквально з найближчих вихідних».

За його словами, на стенді повинні бути представлені каталоги українських видавництв, потрібно підготувати дискусійну трибуну, продумати, які автори представлять країну, підібрати кваліфікований персонал, із гарною англійською, випустити буклети англійською мовою про видавані українські книги.

Перед учасниками Книжкової Ради, що проходить 28-29 травня, також виступив віце-президент Франкфуртського книжкового ярмарку Тобіас Фосс. Він розповів українським видавцям, яким є внутрішній механізм роботи ярмарку, які програми і можливості в її рамках створюються для видавців різних країн світу.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики