Кримськотатарський телеканал ATR відновлює роботу з Києва

Міністерство інформаційної політики України повідомляє, що кримськотатарський телеканал ATR, який з квітня був змушений припинити мовлення в окупованому Росією Криму через відсутність реєстрації за російським законодавством, відновлює мовлення з Києва. Про це повідомила прес-служба міністерства.

18 червня об 11.00 у Києві в агентстві «Укрінформ» відбудеться прес-конференція за участю власника телеканалу ATR Ленура Іслямова, голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова та радника міністра інформаційної політики з питань Криму Сергія Костинського, на якій буде оголошено подробиці відновлення мовлення кримськотатарського телеканалу. Спікери обіцяють розповісти про плани розвитку каналу на материковій Україні.

«На офіційному сайті телеканалу інформація про відновлення мовлення поки відсутня. У Криму співробітники телеканалу анонс Костинського не коментують», – зазначає інтернет-видання «Крым.Реалии».

Нагадаємо, 1 квітня припинив роботу телеканал ATR та інші ЗМІ кримськотатарського медіахолдингу ATR, до якого входить ще дитячий телеканал Lale («Ляле»), радіостанції Meydan («Мейдан») і «Лідер».

Як повідомила «Телекритиці» заступник генерального директора ATR з інформаційної політики Ліля Буджурова, із травня відновила роботу інформаційна редакція ATR. Нові сюжети планували публікувати на сайті каналу. Також відкрито офіційний YouТube-канал з документалістикою.

Тим часом так званий «прем’єр-міністр» Сергій Аксьонов підписав указ про створення «Суспільної кримськотатарської телерадіокомпанії», на діяльність якої планують виділити більше 177 млн. руб. (близько 79 млн грн) з федерального бюджету Росії. 27 квітня стало відомо, що новий провладний кримськотатарський телеканал у Криму називатиметься «Міллет», радіо – «Ветан». Повідомляли, що окупаційна влада Криму планує запустити телерадіокомпанію до вересня.

Джерело: «Телекритика»

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики