Керівник каналу «Інтер» вважає російські серіали потрібними для України

Керівник Inter Media Group Анна Безлюдна заявила, що вона проти відмови від демонстрування російських серіалів.

Відповідаючи на запитання, які телесеріали є близькими для українців духовно, Анна Безлюдна відповіла: «Є певна навіть не звичка, а ментальність. Ось ми так одягаємося, для нас це нормально. Але якби я прийшла із закритим обличчям, ви би здивувалися. В іншій країні це не видалося би дивним – така модель поведінки. Тому турки – це турки, а ми – це ми».

«Я не відкрию великий секрет: природно, нам близькі російські серіали, тому що ментальність схожа. Ми роками, тисячоліттями живемо у спільному духовному культурному просторі. А тепер давайте усе це відкидати, відрізати? Це навіть не різати під собою гілляку, а ногу собі пиляти. Це ненормально», – цитує Безлюдну сайт Національної спілки кінематографістів.

Відповідаючи на питання, яке кіно буде демонструвати канал у зв’язку із забороною російських фільмів і серіалів, Анна Безлюдна розповіла, що «після прийняття закону проблема є. Заборонено усі серіали і програми, вироблені в РФ із 1 січня 2014 року (натомість НСКУ нагадала, що на програми заборону не поширено). Наприклад, демонструвати мелодраму, яка була знята 15 грудня 2013-го можна, а 15 січня 2014-го – уже ні. Чому? На це питання в рамках правового поля чітко відповісти не можна, можна відповісти з точки зору певної політичної доцільності. Політика – це політика, а законодавство – це законодавство. Я ніколи не приховувала своєї позиції, що такі кроки не підтримую. Заборони – не найбільш ефективний спосіб досягнення результатів, це не ринковий підхід».

Нагадаємо, нещодавно генеральний продюсер Film.ua Віктор Мірський та керівник групи StarLightMedia Володимир Бородянський заявили, що обидві компанії планують продовжити співпрацю з російським ринком.

Джерело: Zaxid.net

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики