Бабкіна і Лівін прочитають 400 книг за рік

Фото buro247.ua
Фото buro247.ua

Катерина Бабкіна та Марк Лівін прочитають по 200 книг за рік.

“Ми вибрали багато читати. Про це зараз багато говорять, але чомусь ніхто цього не робить — тобто читати ніби-то модно, круто, потрібно, але пробіжка, прокачаний фейсбук чи популярний інстаграм і баночки з рідкою їжею “я на детоксі” чомусь в тренді в дії, а читання тільки на словах”, – коментують свій план письменники.

Ентузіасти хочуть виправити невтішну українську статистику: “В Україні найменший відсоток людей, що читають, з усієї Європи. 50% українців не читає взагалі. Ще половина прочитали в 2014-му менше 5 книг за рік. Ми прочитаємо по 200 книг українською мовою впродовж року. Це суттєво поліпшить загальну статистику, тобто наш випадок розбавить в цифрах тих, хто до п’яти книг на рік або зовсім ні. Це буде весело і складно: нам доведеться багато думати і дуже добре структурувати свій час — роботу, розваги, подорожі, творчість. Це, очевидно, сильно змістить нам приорітети. І, думаємо, це дуже нас збагатить — з голови, зрештою, не можна дістати те, чого туди не поклав. Ми за накопичення інтелектуального капіталу, ідей, за повільний час, зосередженість і книжку в руках — це, врешті-решт, красиво”.

Письменники щотижня звітуватимуть про своє інтенсивне читацьке життя на сайті “Buro 24/7” і закликають приєднатися до акції: “Ставте власні читацькі цілі й приєднуйтеся до нас за тегом #bookchallenge_ua”.

Джерело: Buro 24/7

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики