Мінкульт хоче підтримати студентів “культурних” спеціальностей

Міністерство культури розробляє програму підтримки студентів навчальних закладів культури – майбутніх акторів, бібліотекарів, музейників тощо. Про це заявив міністр культури України В’ячеслав Кириленко в ефірі своєї програми «Про культуру» на першому каналі “Українського радіо”.

«Ми в Міністерстві культури з наступного року започатковуємо спеціальний проект, який матиме назву «Культурний ліфт». Він передбачатиме роботу з майбутніми випускниками вищих навчальних закладів культури буквально з першого курсу. Ми будемо пропонувати їм стажування у найкращих мистецьких колективах; у Міністерстві культури, хто цього хотітиме; за кордоном. Запропонуємо гнучку систему державних грантів для молодіжних творчих організацій і молодіжних професійних спілок, щоб студент навчального закладу культури зразу входив в оце життя і розумів, що досягне успіху тільки на умовах конкурентоспроможності», – розповів міністр.

Крім того, В’ячеслав Кириленко повідомив, що таку методику підтримки майбутніх працівників культури буде вписано в спільну з Євросоюзом програму «Креативна Європа». Питання будуть обговорювати з єврокомісаром з питань культури Тібором Наврачічем, який 18-19 листопада відвідає Україну з робочим візитом, повідомив Cultprostir.

Джерело: Zaxid.net

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики