«Вбивство у Східному експресі» знову екранізують

rsz_8380Продюсери кінокомпанії 20th Century Fox на чолі з Рідлі Скоттом визначилися з виконавцем головної ролі в новій екранізації «Вбивства у Східному експресі» Агати Крісті. Роль ексцентричного бельгійського детектива Еркюля Пуаро дісталася режисеру картини Кеннету Брані.

«Чесно кажучи, до пропозиції зіграти Пуаро я поставився з деякою пересторогою – занадто гарні були попередні екранні втілення геніального Еркюля. Але потім я подумав, що шанс попрацювати з таким складним, яскравим і улюбленим усіма характером випадає лише раз у житті, тому погодився з радістю й азартом. Ще одним викликом для мене буде об’єднання ролі актора і режисера. Але роман леді Агати – такий чудовий матеріал, що працювати з ним – одне задоволення, тому будь-який виклик здається подарунком долі», – поділився з журналістами Кеннет Брана.

Еркюль Пуаро – один з найзнаменитіших персонажів, придуманих Агатою Крісті: він був головним героєм в 33 романах письменниці. Серед акторів, чиє виконання ролі Пуаро стало класичним – Пітер Устінов, Альберт Фінні та Девід Суше.

Джерело: Cultprostir

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики