Премію імені Конрада-2015 отримала Софія Андрухович

Фото: Andy Shustykevych
Фото: Andy Shustykevych

Лауреаткою Літературної премії імені Джозефа Конрада-Коженьовського, яку організовує Польський інститут у Києві, цього року стала письменниця Софія Андрухович, повідомляє “Українська правда. Життя”.

Про це стало відомо під час оголошення результатів премії в Національному музеї Тараса Шевченка.

“Проза Софії надзвичайно вишукана. Я давно захоплююся нею як читачка. Вона таємнича, божевільна, мовнобагата. Її літературою насолоджуєшся”, — зазначила письменниця Таня Малярчук, презентуючи творчість Софії Андрухович під час оголошення імені переможця.

Нагадуємо, фіналістами Літературної премії імені Джозефа Конрада-2015 стали Софія Андрухович, Остап Сливинський та Олексій Чупа.

Літературна премія імені Джозефа Конрада-Коженьовського заснована 2007 року Польським Інститутом у Києві, її вручають щодва роки.

Цього року премію вручатимуть уп’яте.

Премію присуджують українському письменникові віком до 40 років, незалежно від місця його проживання, прижиттєво.

Лауреат премії-2015 отримає диплом лауреата та нагороду у розмірі 3000 євро від Польського Інституту у Києві, піврічне стажування у Польщі у 2016 році у рамках стипендіальної програми Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща “GAUDE POLONIA” від Партнера Премії, Національного центру культури (Варшава).

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики