Центр кіберзахисту НАТО випустив книгу про кібервійну між Україною та Росією

NATO-logo

Центр НАТО з кіберзахисту (NATO Cooperative Cyber Defence Centre of Excellence) опублікував книгу про кібервійну між Україною та Росією під назвою “Cyber War in Perspective: Russian Aggression against Ukraine” (Кібервійна у перспективі: Російська агресія щодо України”.

У книзі, створеній вченими і експертами-практиками, наводять аналіз поточної діяльності щодо поширення та захисту інформації, а також аналіз стратегічних і тактичних наслідків кібервійни.

Конфлікт в Україні є дуже сприятливим ґрунтом для кібервійни, вказують в анотації до книги. Росія і Україна відстоюють власні геополітичні інтереси, і кожна з країн володіє високим рівнем професіоналізму у сфері інформаційних технологій та комп’ютерних мереж.

У книзі йдеться про період 2013-2015 років. Експерти вказують на те, що поняття «кібератака» вийшло за рамки тільки інформаційної війни. Тепер поняття містить цифрову пропаганду, DDoS-кампанії, дефейси web-сайтів, витоки інформації внаслідок атак активістів, а також використання шкідливого ПЗ для шпигунства.

Центр НАТО з кіберзахисту – афільована з НАТО, але незалежна організація, що зосереджена на дослідницькій і навчальній діяльності у сфері кібербезпеки, а також на посиленні інформаційної безпеки країн альянсу.

Завантажити книгу можна за цим посиланням.

Джерело: Watcher

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики