Довіру до ЗНО відновлюватимуть

В Українському центрі оцінювання якості освіти триває робота, результати якої мають відновити довіру громадян до системи зовнішнього незалежного оцінювання. Про це під час прес-конференції, коментуючи результати соціологічного опитування щодо зменшення кількості громадян, які впевнені, що ЗНО відбувається чесно та з дотриманням усіх процедур, сказав директор УЦОЯО Вадим Карандій.

За його словами, зараз створюють інформаційно-телекомунікаційну систему, що забезпечить проведення ЗНО, яка буде мати атестат відповідності Державної служби зв’язку та захисту інформації України.

Окрім цього, планують удосконалити Положення про громадське спостереження за зовнішнім оцінюванням, яке має розширити права спостерігачів.

Також директор УЦОЯО повідомив, що у 2016 році збережуть новації торішнього зовнішнього незалежного оцінювання: застосовуватимуть пороговий бал тесту ЗНО «склав/не склав», а державну підсумкову атестацію одинадцятикласників з української мови, з математики або історії України буде проведено у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Джерело: Osvita.ua

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики