У штаб-квартирі ООН відкрили виставку про події в Україні

Фото: facebook.com/taras.topolya
Фото: facebook.com/taras.topolya

У штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку відкрили виставку Ukraine EXISTS, на якій українські дипломати і художники представили експозицію, присвячену українським реаліям.

Про це повідомляє “Радіо Свобода”. Як розповів куратор виставки, лідер музичного гурту “Антитіла” Тарас Тополя, мета виставки – ознайомити світ із достовірними фактами і правдивою інформацією про війну на Донбасі.

“Чому ми проводимо виставку саме в ООН? Тому що там постійне скупчення, неймовірна концентрація міжнародних журналістів, дипломатів, людей, які дійсно творять майбутнє світу. Виставка має дві частини, які ми умовно позначили як “Мир” і “Війна”, військова реальність на сході та громадянська реальність, невід’ємною частиною якої є мистецтво”, – зазначив Тополя.

За його словами, ідея виставки виникла минулої зими, коли тривали запеклі бої за Донецький аеропорт, а потім – у Дебальцевому. У ті дні в Радбезі ООН у Нью-Йорку постійно скликали екстрені засідання, на яких російські дипломати спотворювали факти і події про конфлікт на Донбасі.

У штаб-квартирі ООН виставка працюватиме 11-26 січня, офіційне її відкриття проведуть у вівторок. Згодом виставку перевезуть в Український культурний центр у Нью-Йорку.

Джерело: Лівий берег

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики