У МОН кажуть, що не чіпатимуть “Мистецтво”

Міністерство освіти і науки інформує, що не планує вилучати зі змісту початкової освіти галузь “Мистецтво”.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби МОН в зв’язку зі стурбованістю професійної спільноти з приводу її можливого вилучення зі змісту початкової освіти.

У відомстві запевняють, що проект Концепції початкової освіти лише на стадії розробки і буде доопрацьовуватися після широкого громадського обговорення.

“Сьогодні на стадії розробки перебуває проект Концепції початкової освіти. Остаточний варіант проекту документа буде оприлюднено на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України для широкого громадського обговорення, після чого проект доопрацьовуватимуть з урахуванням зауважень і пропозицій батьків, вчителів, науковців”, – повідомили в МОН.

22 грудня на Офіційному інтернет-представництві глави держави було зареєстровано електронну петицію, автори якої стверджують, що за проектом Концепції початкової освіти є намір ліквідувати освітню галузь “Мистецтво” під виглядом інтеграції з усіма іншими предметами, внаслідок чого професія вчителя музичного чи образотворчого мистецтва може зникнути найближчим часом.

Проект документа активно обговорює освітянська спільнота.

Джерело: osvita.ua

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики