Фонд Франка оголосив конкурс на ескіз знаку лауреата своєї премії

Міжнародний фонд Івана Франка оголосив про початок конкурсу на найкращий ескіз знаку лауреата міжнародної премії імені Івана Франка.

До участі в конкурсі запрошують усіх охочих, фонд приймає роботи з 15 лютого по 15 березня.

Директор Фонду Ігор Курус розповів, що для учасників конкурсу встановлено 3 премії: 10 тис. грн, 5 тис.грн та 3 тис. грн відповідно.

«Нагрудний знак та фігурна колодки мають відображати українську традицію фалеристики, а окремі елементи (орнамент, кеглі, фон) – приналежність до наукової творчості Івана Франка, часу та місця його життєдіяльності», -зауважив Ігор Курус.

Детальна інформація про конкурс, а також вимоги до ескізу знаку – на сайті Міжнародного фонду Івана Франка.

Нагадаємо, Міжнародний фонд Івана Франка – недержавна благодійна організація. Діяльність Фонду спрямована на підтримку розвитку україніки та суспільних наук, просування та популяризація наукового та творчого доробку Івана Франка. Основним завданням фонду є заснування та реалізація міжнародної премії Івана Франка, яку започатковано фондом. Фонд Івана Франка було створено у червні 2015 року за ініціативи внука письменника – Роланда Франка. Наукові роботи на здобуття премії приймають з 1 лютого по 1 квітня 2016 року.

Джерело: Zaxid.net

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики