Платформа краудпаблішингу “Komubook” видала першу серію книг

Перша українська платформа краудпаблішингу “Komubook” видала першу серію книг українською: «Серце пітьми» Джозефа Конрада, «Місіс Делловей» Вірджинії Вулф, «Наркоту» Вільяма Берроуза, «Затьмарення» Філіпа К. Діка, «Страх і відразу в Лас-Вегасі» Гантер С. Томпсона.

Платформа краудпаблішингу Komubook співпрацює з багатьма українськими перекладачами – Гєником Бєляковим, Тарасом Бойком, Андрієм Рєпою, Наталкою Сняданко та іншими. Над дизайном книг працювала Варвара Перекрест.

З 1 лютого книги буде доставлено у точки самовивозу в п’яти містах України – Києві, Львові, Одесі, Івано-Франківську і Тернополі.

Komubook збирає кошти для видання наступної партії книжок: «Голий ланч» Вільяма Берроуза, «Філософія в будуарі» Маркіза де Сада, «Етика. Есе про розуміння зла» Алена Бадью, «Сніданок у Тіффані» Трумена Капоте, «Ми» Євгенія Замятіна.

Нагадаємо, восени минулого року у Києві презентували платформу краудпаблішингу Komubook. Читачам пропонують обрати книгу, яку б вони хотіли прочитати українською і заплатити за неї авансом. Якщо у задані терміни вдасться зібрати потрібні кошти – книгу надрукують і надішлють всім жертводавцям.

Джерело: Форум видавців

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики