В Україні заборонили ще 15 російських каналів

Національна рада 11 лютого виключила з Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та законодавства України, 15 російських телеканалів.

Рішення ухвалено за результатами моніторингу каналів і набуде чинності через місяць після оприлюднення.

На території країни не зможуть ретранслювати такі телеканали: «Совершенно секретно», «Кто есть Кто», «Шансон-ТВ», «Парк развлечений», «Мир сериала», «Авто плюс», «Кухня ТВ», «КХЛ», «Наука 2.0», «Моя планета», «Телекафе», «Боец», «Время: далекое и близкое», «Настоящее Страшное Телевидение» («НСТ») і «Сарафан».

Основними причинами для заборони телеканалів стали порушення законодавства в частині національної безпеки і про рекламу.

Йдеться про показ персон, внесених у перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, і про показ реклами, забороненої в Україні в ефірі іноземних телерадіоорганізацій, якщо вони не підпадають під юрисдикцію держав-членів Європейського Союзу або держав, які ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.

Нагадаємо, зараз в Україні заборонено російські телеканали «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-планета», «НТВ-мир», «Россия-24», «TVCI», «Россия-1», НТВ, ТНТ, «Петербург-5», «Звезда», «РЕН-ТВ», «РБК-ТВ», Life News, Russia Today, «История», «Русский иллюзион», «Дом кино» і «Оружие».

Джерело: Лівий берег

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики