В Австрії видали роман Сняданко

image

Австрійське видавництво Haymon із міста Інсбрук (Австрія) видало роман Наталки Сняданко «Фрау Мюллер не налаштована платити більше» у перекладі Лідії Наґель.

Книгу уже можна замовити і в інтернеті.

Лекторка видавництва Доротея Занон зазначає про цю подію: «Це історія цілого покоління, яке живе у важливий історичний період для своєї країни, покоління, до якого належить і сама авторка. Її роман показує українську дійсність ще у тіні історичних подій минулого століття, але вкорінений він у сучасному і актуальному матеріалі».

«Сміливо, уважно, дотепно і відверто, з неймовірною стилістичною майстерністю авторка аналізує цей шматочок світу, розташований на перехресті сходу і заходу. Наталка Сняданко належить до найважливіших і найцікавіших авторів сучасної української літератури, тож я дуже рада, що тепер її книги є і у програмі нашого видавництва, яке цікавиться українською літературою уже досить давно і видало у німецьких перекладах цілий ряд авторів», – вважають у видавництві.

Також  видавництво Haymon щодва роки організовує літературний фестиваль в Інсбруку, на який запрошує і українських письменників.

У цьому австрійському видавництві у 2007 році уже було видано книгу Наталки Сняданко «Колекція пристастей».

Джерело: Zaxid.net

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики