Відбудеться лекторій про зв’язок літератури, фотографії, кіно і графічного роману

7 березня розпочинається лекторій auto-photo-fictio-graphy: Від автофікціональних експериментів до графічного роману, організований літературною майстернею Bartleby & Company і кураторським об’єднанням OK projects.

Йтиметься про зв’язок літератури, фотографії, кіно і графічного роману в контексті сучасного і актуального жанру біографічного (автофікціонального) письма.

Лекторій буде присвячено таким іменам: Маржан Сатрапі, Арт Шпігельман, Ерве Гібер, Амелі Нотомб, Дюрас, Колетт, Юля Крістєва та іншим.

Читати курс буде лектор, який спеціально для цього приїде з Єревана на 3 тижні до Києва. Тигран Амірян – кандидат філологічних наук, літературознавець, спеціалізується на теорії літератури та історії французької літератури. Автор статей про постмодерністські жанри літератури і можливості компаративного аналізу, міждисциплінарного дослідження «Они написали заговор. Конспирологический детектив от Дена Брауна до Юлии Кристевой »(2013), а також редактор-упорядник наукового збірника «Мишель Фуко и литература» (2015).

Увага: курс платний.

Місце проведення: арт-центр Closer
Перша лекція: 7 березня / 19:00

Детальну програму та іншу інформацію дивіться тут.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики