Після скандалу з українським прапором Земфіру запросили до Криму

Заступник голови «ради міністрів» анексованого Криму Руслан Бальбек назвав співачку Земфіру російською патріоткою після того, як вона вимагала від публіки прибрати український прапор на концерті у Вільнюсі.

Руслан Бальбек вважає, що в цьому інциденті вона проявила себе як справжній патріот Росії, назвавши українських шанувальників Земфіри, які принесли прапор на її концерт, «посіпаками українських радикалів». Також він заявив, що використання державних прапорів на подібних заходах неприпустиме, повідомив Cultprostir.

«Хотілося б запросити Земфіру на концерт у Крим. Тут вона може тримати відразу три прапори: російський, кримський і кримськотатарський», – зазначив заступник голови окупаційного Ради міністрів Криму.

3 липня 2015 року під час виступу в Тбілісі Земфіра взяла у одного з глядачів прапор України, розмахувала ним, а потім прикріпила до мікрофона. Після цього у Росії розпочалось цькування співачки. 21 березня під час концерту у Вільнюсі Земфіра змусила слухачів з України забрати прапор. Після цього деякі її фанати залишили концерт.

Джерело: Zaxid.net

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики