«Фантастичні звірі і де їх шукати»: новий трейлер

Оприлюднено другий трейлер фільму «Фантастичні звірі і де їх шукати».

Джоан Ролінґ сама написала сценарій для екранізації своєї книги про світ чаклунів. У листопаді 2016 року шанувальники творчості письменниці зможуть побачити фільм, дія якого розгортається за 70 років до народження Гаррі Поттера.

Книгу «Фантастичні звірі і де їх шукати» написано від імені Ньюта Скамандера, за підручником якого пізніше будуть вчитися Гаррі Поттер і його друзі. Режисером фільму став британець Девід Йейтс, який був режисером “поттеріани” починаючи від картини “Гаррі Поттер та орден Фенікса”.

«Фантастичні звірі і де їх шукати». Офіційний український трейлер

Офіційний український трейлер майбутнього фільму з магічного світу Дж.К. Ролінґ «Фантастичні звірі і де їх шукати»! ✨Назва фільму «Фантастичні звірі і де їх шукати» — це ще й назва книги, яку написав головний герой Ньют Скамандер. Він відомий дослідник і письменник, а підручники його авторства входять до обов'язкової програми Гоґвортсу, знаменитої школи магії. Події картини розгортаються в 1920-і роки в Нью-Йорку, за 70 років до того, як поріг всесвітньо відомої школи переступить Гаррі Поттер.⚡В основу фільму покладена книга Дж.К. Ролінґ, написана нею від імені Ньюта Скамандера як підручник для Гоґвортсу. Це перелік фантастичних тварин і їх опис. Дана картина стане першою в майбутній трилогії. Студія Warner Bros., яка взялася за реалізацію проекту, запросила в режисерське крісло Девіда Йетса, який працював над чотирма останніми частинами кіносаги про Гаррі Поттера. Сценарієм займається сама Джоан Ролінґ. Продюсери повідомили, що частини трилогії зніматимуть раз на два роки.Фільм вийде на екрани українських кінотеатрів 17 листопада 2016 року! Роль Ньюта Скамандера виконає лауреат премії Оскар Едді Редмейн («Теорія всього»).Також у ролях: Колін Фаррелл, Кетрін Вотерстон, Рон Перлман, Саманта Мортон, Джон Войт, Джемма Чан, Езра Міллер, Ден Фоглер та інші. Книжку «Фантастичні звірі і де їх шукати» можна придбати в інтернет-книгарнях:➖ http://abababooks.com.ua/➖ http://halamaha.com.ua/➖ http://www.yakaboo.ua/А також шукайте у торговій мережі «Ашан»,у мережі книгарень «Є» та у видавництві (м. Київ, вул. Басейна, 1/2)! Детальніше про книжку на нашому сайті:➖ http://ababahalamaha.com.ua/q/25sxc#Абабагаламага #Ababahalamaha #JoanneRowling #ДжоанРолінґ #HarryPotter #ГарріПоттер #BeastsAndWhereToFindThem #ФантастичніЗвіріІДеЇхШукати #FantasticBeasts #ФантастичніЗвірі

Опубліковано Видавництво Івана Малковича "Абабагаламага" / Ababahalamaha Publishers 11 квітня 2016 р.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики