Гриневич розповіла, що робитиме, якщо стане міністром освіти

Голова парламентського комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич, кандидатура якої є найбільш вірогідною на призначення на посаду міністра освіти у новому уряді, розповіла про те, що робитиме, якщо її призначать.

«Почнемо з того, що нам потрібно, нарешті, правильно завершити навчальний рік. Тобто там є такі завдання, які потребують негайного вирішення, наприклад, зараз є загроза того, що вчасно діти не отримують атестати, не можна такого допускати», – зазначила Гриневич.

Також, за її словами, є проблеми зі шкільними підручниками, нарешті треба провести пов’язаний з ними тендер.

«Є питання імплементації реформи вищої освіти, де необхідно доопрацювати частину нормативно-правової бази, яка є підзаконною для втілення закону “Про вищу освіту”. Крім того, ми закінчуємо доопрацювання закону “Про освіту”, який вже є в парламенті, і я вважаю, що нам терміново треба почати роботу над новими стандартами освіти… Ми готуємо зараз нові стандарти освіти для профільної старшої школи… і ще дуже проблемне місце сьогодні в освіті – це професійно-технічна освіта, є серйозні питання щодо системи її фінансування, і нам треба стратегічно вибудувати нову модель багатоканального фінансування ПТУ”, – зазначила Лілія Гриневич.

Джерело: osvita.ua

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики