У травні відбудеться Дитячий Форум

12-15 травня у Львові (КМЦ «Палац Мистецтв», вул. Коперніка, 17) відбудеться Дитячий Форум.

На відвідувачів чекають читання, конкурси, квести, ігри, майстер-класи, наукові досліди, спортивні розваги, інтерактивні уроки з фізики, астрофізики, біології, екології, історії, мови, літератури, креативного письма, події для батьків, а також книжкові новинки для дітей від українських видавців.

Так про про Дитячий Форум у цифрах говорять організатори:

15000 відвідувачів – дітей, батьків, вчителів, вихователів, бібліотекарів, переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» з 20 областей України, м. Львова та Києва, а також районів Львівської області.
8000 нових книжок для дітей від українських видавців
500 заходів у програмі Дитячого форуму
150 учасників Дитячого Форуму, з них
50 учасників Ярмарку книжок, ігор та іграшок

На Дитячий Форум завітають відомі дитячі письменники, перекладачі та ілюстратори: Іван Андрусяк, Галина Вдовиченко, Леся Воронина, Сашко Дерманський, Володимир Рутківський, Оксана Лущевська, Мар’яна Савка, Катерина Михаліцина, Катерина Бабкіна, Анатолій Дністровий, Галка Крук, Наталка Малетич, Наталка Іваничук, Тетяна Стус, Дара Корній, Олександр Есаулов, Марина Рибалко, Алевтина Кахідзе, Катерина Штанко, Наталка Гайда та багато інших.

Вони спілкуватимуться із відвідувачами на зустрічах, автограф-сесіях і творчих майстернях.

Для дітей різних вікових категорій покажуть видовищні наукові експерименти та проведуть майстер-класи, інтерактивні лабораторні практикуми, стендові покази. Буде також IT для дітей: програмування, комп’ютерний дизайн, робототехніка, 3D-друк і моделювання.

Також на Дитячому форумі проведуть мистецькі та рукодільні майстер-класи, музейний квест, книжково-бібліотечний квест, спортивні заходи з олімпійцями, заходи для дошкільнят, велика гра «Країна героїв», ярмарок дитячих книжок, ігор та іграшок.

У межах Дитячого Форуму відбудеться заключний етап Конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2016».

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики