У Міністерстві культури ліквідували посаду заступника міністра з питань євроінтеграції

У Міністерстві культури України ліквідовано посаду заступника голови відомства з питань європейської інтеграції, але введено ще одну посаду заступника міністра.

Відповідне розпорядження Кабінету міністрів України від 29 квітня за підписом прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана оприлюднено на урядовому порталі.

Нагадаємо, 27 квітня Кабмін здійснив кадрові перестановки в Мінкультури: було звільнено за власним бажанням заступника міністра культури з питань європейської інтеграції Андрія Вітренка та призначено першим заступником міністра Світлану Фоменко.

Раніше на засіданні Кабміну 20 квітня віце-прем’єр В’ячеслав Кириленко повідомив, що міністр культури Євген Нищук запропонував звільнити трьох людей, зокрема розкритикував пропозицію звільнити Вітренка. Нищук зауважив, що на це місце пропонують Світлану Фоменко, яка, за його словами, є професіоналом і колись пройшла конкурс. Кириленко також пояснив, що зі зміною міністра його заступники не звільняються автоматично, а лише за власним бажанням. Нищук, у свою чергу, наголосив, що ніякої «вендети» немає, і рішення прийнято виключно виходячи з професійних моментів.

Джерело: Zaxid.net

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики