В Естонії зняли з продажу пропагандистські книги з РФ

Фото nn.by

В Естонії книжкові мережі «Apollo» і «Rahva Raamat» зняли з продажу пропагандистські книги російських видань, що негативно відгукуються про Україну. Про це повідомила голова Конгресу українців в Естонії Віра Коник, передає «Укрінформ».

«Вважаю, що це хоч і тимчасова, тактична, але все ж перемога української громади в Естонії. Ми не дозволимо ображати нас, нашу мову, культуру і державу», — сказала Коник.

За інформацією агентства, керівники «Apollo» і «Rahva Raamat» оперативно відреагували на лист українців Естонії та «вилучили з продажу українофобські видання, що випускають у Росії».

Серед вилучених книг, зокрема, примірники «Україна – вічна руїна», «Битва за Крим», «Битва за Новоросію», «Нова формула Путіна» тощо.

Раніше представники Конгресу українців написали листа до керівництва цих мереж. У зверненні вони висловили занепокоєння у зв’язку з «наявністю в продажу великої кількості пропагандистських книг російською мовою, що ображають гідність українського народу і честь Української держави».

Джерело: hromadske.tv

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики