У Росії та Криму почали блокувати сайт «Крим.Реалії»

На території Росії і окупованого нею Криму частково блокують доступ до інтернет-видання «Крим.Реалії», яке є проектом української редакції «Радіо Свобода». Підконтрольна Росії прокурор Криму Наталія Поклонська заявила, що готує матеріали для повного блокування сайту.

Про це повідомляє видання «Крим.Реалії».

11 травня про часткове блокування видання повідомляли користувачі як з російських регіонів, так і Кримського півострова. Водночас жителі окремих районів Москви і Московської області повідомили «Крим.Реалії» про вільний доступ до сайту. При цьому у деяких інтернет-провайдерів доступ до сайту залишається відкритим.

На сайті Роскомнагляду вказано, що за рішенням Генеральної прокуратури Росії від 25 вересня 2015 року обмежується доступ до сайту «Крим.Реалії», а рішенням від 30 вересня того ж року обмежується доступ до сторінки сайту.

Підставою для таких рішень, як випливає з інформації Роскомнагляду, є ст.15.3 Федерального закону від 27 липня 2006 року № 149-ФЗ «Про інформацію, інформаційні технології і про захист інформації». Дана законодавча норма регламентує порядок обмеження доступу до сайтів, що містять інформацію із закликами до масових заворушень, здійснення екстремістської діяльності або участі в масових (публічних) заходах, що проводяться з порушенням встановленого порядку.

Джерело: Детектор медіа

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики