Про альтернативну українську історію створили стімпанк комікс

will_FIN_0555666888999
На цьогорічному Комік-Коні у Києві відбулась презентація обкладинки українського стімпанк коміксу “ВОЛЯ”.

Комікс “ВОЛЯ” (“The WILL”), новий проект UGAR Production, продюсує та підтримує автор ідеї – В’ячеслав Бугайов та UGAR Production, за активної участі Дениса Фадєєва, Александра Філіповича, Олексія Бондаренко. Видавець – молода компанія Asgardian Comics.

“Вперше в Україні ми стартуємо такий амбітний проект якісно нового зразка – комікс “ВОЛЯ:The WILL”. Це епічна стімпанк фантазія на тему альтернативної історії, а саме що би було, якби Українська Республіка у 1918 році утримала позиції та змінила хід світової історії”, – повідомляють на сторінці коміксу.

В’ячеслав Бугайов розповідає: “Ідея створити Український пригодницький епік часів Української Держави 1917-1920 виникла в мене кілька років тому, спершу це мав бути короткий метр. Розуміючи складність та бюджет такого проекту, я вирішив, що ефективніше та корисніше для суспільства буде зробити саме комікс, який у разі успіху чекатиме неминуча екранізація з адекватним бюджетом. Мене завжди обурювало, що цьому періоду української історії так мало приділяють уваги зі сторони медіа-ринку.

Коли ми з колегами побачили у архівних матеріалах фото важких бомбардувальників Української республіки, флот, бронепотяги, літаки власного виробництва, панцирні війська, розкішні авто Скоропадського, помпезні банкети українських делегацій у Берліні та Києві, повітряний флот Української Республіки в 400 літаків, маловідомі території України далеко за межами Азії, тощо – ми зрозуміли, що надважливо донести до суспільства цю інформацію – у яскравій, качовій та крутій формі”.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики