«Читомо» та «Казкарка» об’єдналися

6c1fb6e6-2f47-4ca4-9ea0-592d44ca0583
Культурно-видавничий проект «Читомо» та блог про сучасну дитячу літературу «Казкарка» оголосили про об’єднання.

«Казкарка» як проект зі своїм баченням та власною редполітикою відтепер публікуватиме свої матеріали на спільній із «Читомо» платформі. “Це дасть змогу не тільки об’єднати аудиторії двох сайтів, але й більш ефективно працювати для популяризації якісної дитячої літератури та готувати ще більше актуальних та унікальних публікацій у культурно-видавничій сфері”, повідомляє “Читомо”.

«Ми й далі робитимемо наголос на великому контенті, – зазначає редактор та співзасновниця блогу «Казкарка» Валентина Вздульська. – Це буде аналітика, інтерв’ю, добірки та огляди книжок. Ми працюватимемо з лонгрідами та форматом пояснювальної журналістики».

«Наша мета – об’єднати найкращих спеціалістів та експертів на українському книжковому ринку. Насамперед, для того, щоби надати нашим читачам конкурентну перевагу: публікації на Читомо мають допомогти широкій аудиторії обирати найкраще, а видавцям – це найкраще створювати. Щодо висвітлення “дорослої” літератури я спокійна після приходу Євгена Стасіневича, а тепер можу порадіти і за дитячу книгу», – каже співзасновниця Читомо і координаторка проекту Ірина Батуревич.

Перші публікації спільного проекту можна прочитати з 14 липня.

Блог «Казкарка» засновано в листопаді 2011 року. Це приватна ініціатива редактора й критика Валентини Вздульської та письменниці й дослідниці дитячої літератури Оксани Лущевської. Блог пише для читачів, батьків, учителів, психологів, дослідників, бібліотекарів, видавців про сучасну, актуальну й непересічну літературу для дітей, а також про цікаві студії у сфері теорії та критики дитячої літератури.

Культурно-видавничий проект «Читомо» заснований у 2009 році журналістками та редакторками Оксаною Хмельовською та Іриною Батуревич. Проект створено із метою популяризації мистецтва книговидання і культури читання, в останні роки розширив свою тематику до спеціалізованих публікацій, зокрема й аналітики книжкового ринку, оглядів іноземного досвіду.

Джерело: Читомо

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики