Дітей запрошують на літературний бал

Бал_афиша_1
Традиційно до професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначають 30 вересня, Національна бібліотека України для дітей влаштовує День відкритих дверей у вихідний день, щоб на свято змогли завітати родини читачів. Цього разу сімейне свято відбудеться 2 жовтня у незвичайному форматі Літературного балу.

Вхідним квитком на свято буде костюм літературного персонажа та літературні фанти – загадка від свого книжкового героя.

Читачів зустрічатимуть бібліотечні дворецькі, які вручатимуть кожному програму балу та виголошуватимуть книжковий титул гостя.

З 11.00 до 11.30 гостям пропонують завітати до Лабораторії бібліотечного Алхіміка, Цирюльні, Аптеки, в якій лікують книжками, поспілкуватися з Радниками бібліотеки. У палаті Лордів відбудеться зустріч з сучасними Трубадурами (автограф-сесія з письменниками). Працюватиме також Детективна Аґенція Нишпорки Моркви, де будуть розшукувати колишніх читачів бібліотеки та бібліотечні династії, які планується запросити на окремий раут з нагоди 50-річчя бібліотеки в новому 2017 році.

Об 11.30 розпочнеться Бал з усіма його складовими: Королевою балу, Церемоніймейстером, Капельдинером та струнним квартетом, полонезом і мазуркою, іншими розвагами. Гостям запропонують салонну гру у літературні фанти.

Бал завершиться літературними прийомами в гостях у різних книжкових персонажів. Дошкільнят запросить до себе на частування Муха-Цокотуха, на читачів старшого віку чекає піратська вечірка з капітаном Сільвером, у відділі документів іноземними мовами відбудеться Шалене чаювання з Алісою, Божевільним Капелюшником та Королевою Черви.
У Мистецькій вітальні гостей зустрічатимуть Коза-Дереза, Пан Коцький та інші персонажі дитячих опер композитора Миколи Лисенка. Під час прийомів господарі – персонажі книги – почастують гостей солодощами за світською бесідою з книжкової тематики.

Працюватиме книжковий Ярмарок від видавництв “Веселка”, “Юніверс”, “Авіаз”.
Свято триватиме близько 1 год. 30 хв.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики