Наступний конгрес міжнародного ПЕН-клубу відбудеться в Україні

Наступний конгрес міжнародного ПЕН-клубу відбудеться в Україні. Про це повідомив український письменник та публіцист, віце-президент Українського центру міжнародного ПЕН-клубу Микола Рябчук.

«На конґресі міжнародного ПЕН у Ґалісії ми з Андрієм (письменник Андрій Курков – ZAXID.NET) таки добились офіційного рішення проводити наступний конґрес в Україні. Як на мене, це значно важливіше за Євробачення», – написав Микола Рябчук на своїй сторінці у Facebook.

ПЕН-клуб – міжнародна неурядова організація, яка об’єднує професійних письменників, редакторів і перекладачів. Його було створено для сприяння дружбі й інтелектуальній співпраці письменників всього світу; він акцентує увагу на ролі літератури в розвитку взаєморозуміння і світової культури; бореться за свободу слова; діє як потужна сила в захисті прав письменників, яких садять до в’язниці, а деколи і вбивають за їхні погляди. Це одна з найстаріших організацій, яка бореться за права людини, і одна з найстаріших міжнародних письменницьких організацій.

Цьогорічний конгрес ПЕН-клубу відбувався в Іспанії. Наступний конгрес – у вересні 2017 року.
Джерело: Zaxid.net

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики