Бельгійці замість покемонів ловлять книжки

Надихнувшись популярною грою Pokémon Go, вчителька однієї з бельгійських шкіл Евелін Грегуар вирішила використати цю ідею з більшою користю. Так з’явилась спрощена версія квесту, де замість покемонів гравці «полюють» на книги.

Евелін Грегуар створила у соціальній мережі Facebook спільноту під назвою «Chasseurs de livres» («Мисливці на книги») кілька тижнів тому. Щоденно там з`являються різні фото та підказки, де заховано книги. Так гравці можуть знайти те чи інше видання. Тільки-но вони прочитають знайдену книгу, можуть її «звільнити» і вигадати власні підказки, щоб інші учасники могли теж насолодитися читанням. Сьогодні спільнота налічує вже понад 77 тисяч учасників. Деякі з них вирішили перетворити «полювання на книги» на щоденний ритуал, а на сторінці спільноти ділитися власними відгуками про прочитане.

Ідея гри з’явилася, коли авторка розставляла книжки у своїй домашній бібліотеці та не знайшла місця для усіх видань. На думку Евелін, це чудовий спосіб обмінюватися книгами та створювати нові читацькі спільноти.

Джерело: ВСЛ

 

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики