Премія Шевельова: прийом заявок

collage2+wo+borders_smallЧетвертий рік поспіль відбудеться конкурс серед українських есеїстів на здобуття премії імені Юрія Шевельова.

До конкурсу приймають художні або наукові есеї українських авторів, опубліковані протягом останнього року.

Запропонувати кандидатів можуть українські та іноземні культурні інституції та наукові центри, творчі обʼєднання, приватні особи. Для цього слід надати інформацію у такій формі:

Назва організації та ім’я і прізвище контактної особи (або особи, яка зголошує)
Поштова та електронна адреса, контактний номер телефону
Ім’я і прізвище зголошуваного кандидата
Назва есею / збірки есеїв
Примірник книжки (в паперовій та електронній формі)
Коротке обґрунтування (не має перевищувати 4 тисячі знаків)

До розгляду приймуть лише зголошення, оформлені згідно з цією формою.

Кінцевий термін для подачі заявок — 15 листопада 2016 року. Зголошення просять надсилати в електронній формі на адресу sheveliov.award@gmail.com.

Премія імені Юрія Шевельова – нагорода за художню та наукову українську есеїстику, опубліковану протягом останнього року. Вона відзначає незалежність думки та витонченість стилю і носить імʼя Юрія Шевельова, який започаткував модерну українську есеїстику.

Премія заснована у 2013 році Українським центром Міжнародного ПЕН-клубу, Києво-Могилянською Бізнес-Школою, видавництвом “Дух і Літера” та Українським науковим інститутом Гарвардського університету.

Першими лауреатами премії у 2013 році були Андрій Портнов та Тарас Прохасько, у 2014-му — Кость Москалець, у 2015-му — Олександр Бойченко.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики