ТСН.ua запускає розділ про книжки

385839385
20 жовтня, на сайті ТСН.ua з’явився новий розділ “Книжки”, в якому представлено новинки української та іноземної літератури.

У розділі можна буде знайти глави популярних прозових та поетичних творів усіх жанрів – історичні романи, наукпоп, фентезі, детективи тощо. “Книжки” – це також навкололітературні інтерв’ю, розгорнуті рецензії та блоги відомих літературознавців й авторів бестселерів.

У розділі представлені як цьогорічні новинки від українських авторів, так і свіжі переклади іноземних видань.

“Поки що українців не можна назвати нацією, яка багато читає. Але ми хочемо зробити книжки ближчими до нашої аудиторії та дати можливість зрозуміти, чи є книжка цікавою ще до її покупки. Це своєрідні трейлери, які мають зацікавити і підштовхнути до наступного кроку – покупки видання в традиційному або онлайн-магазині” – розповідає редактор рубрики “Книжки” Аліна Денисенко.

Серед книжок, які вже представлені у розділі – видання бійця АТО Бориса Гуменюка “Блокпост”, світовий бестселер “Чому нації занепадають”, нещодавно видана збірка Сергія Жадана “Тамплієри”, відомий роман Лорен Грофф “Долі та Фурії” та багато інших.

Джерело: ТСН

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики