Смартфони тепер розуміють закляття Гаррі Поттера

harrGoogle разом із кіностудією Warner Bros. Pictures запустили спільний проект перед виходом нового фільму про всесвіт Гаррі Поттера «Фантастичні звірі і місця їх проживання».

Як написала компанія у своєму блозі, якщо сказати: «Окей, Google» своєму смартфону на Android, а тоді сказати закляття «Lumos» або «Nox», можна увімкнути або вимкнути ліхтарик на пристрої. Щоб відключити звук для сповіщень і дзвінків, можна скористатися закляттям «Silencio».

Тематичні пропозиції з’являться і в інших сервісах Google. Наприклад, через Google Street View користувачі зможуть досліджувати світ «Фантастичних звірів». месенджері Allo з’являться тематичні стікери, а на YouTube – відеоролики. Детальну інформацію про всі новинки Google виклав на окремому сайті.

Фільм «Фантастичні звірі і місця їх проживання» вийде в прокат в листопаді 2016 року. Cпін-офф «Гаррі Поттера» охопить п’ять фільмів. Також стало відомо, що кіностудія Warner Bros. розмірковує над екранізацією книги Джоан Ролінґ «Гаррі Поттер і прокляте дитя». Проте фільм вийде не раніше 2020 року, оскільки студія Warner Bros. вже знімає спін-офф «Фантастичні тварини і де їх шукати».
Джерело: Media Sapiens

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики