Поетичний турнір імені Нестора Літописця визначив трьох найкращих

5 листопада в Музеї книги і друкарства України відбувся Перший поетичний турнір імені Нестора Літописця. Переможця оголосять 9 листопада о 18:30 в тому ж музеї під час святкування Дня української мови та писемності.

У турнірі взяли участь 15 молодих поетів, рекомендованих різними творчими об’єднаннями та видавництвами. Це – Анна Малігон, Дмитро Лазуткін, Павло Коробчук, Елла Євтушенко, Юлія Стахівська, Остап Микитюк, Світлана Дідух-Романенко, Заза Пауалішвілі, Тарас Малкович, Богдан-Олег Горобчук, Катерина Девдера, Вано Крюґер, Вік Коврей, Яніна Дияк, Лесик Панасюк.

Молоді, але вже визнані автори (серед умов участі була наявність друкованої збірки) продемонстрували цікаві, індивідуальні й стилістично розмаїті манери письма та читання. Всі учасники отримали подарунки – антологію «Київські неокласики» видавництва «Смолоскип». Журі в складі в.о. директора Інституту книги Ростислава Семківа, критика Ганни Улюри, редактора і критика Інни Корнелюк, а також співробітниці Музею книги і друкарства України Інни Мочарник провели два тури змагання.

До фіналу вийшли Елла Євтушенко, Тарас Малкович, Юлія Стахівська, Павло Коробчук, Дмитро Лазуткін, Анна Малігон. А переможцями стали (в алфавітному порядку):
Павло Коробчук,
Тарас Малкович,
Юлія Стахівська.

Хто з них отримав першу премію, стане відомо 9 листопада на святковому концерті до Дня української мови та писемності. Переможець дістане пам’ятну статуетку із зображенням Нестора Літописця, також грошову премію і почесний диплом. Лауреати другої та третьої премії теж отримають грошові винагороди і дипломи.

Поетичний турнір імені Нестора Літописця заснований Міністерством культури України спільно із видавництвом
«Смолоскип» і приурочений святкуванню Дню української писемності та мови, який відзначають 9 листопада – в день пам’яті Преподобного Нестора Літописця.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики