Скоро вийдуть неопубліковані твори Фіцджеральда


Останні неопубліковані твори американського письменника Френсіса Скотта Фіцджеральда, написані понад 80 років тому, вийдуть навесні 2017-го. Збірка оповідань автора «Великого Гетсбі» побачить світ в американському видавництві «Simon & Schuster».

Письменник створив кілька творів у середині та наприкінці 30-х років для видавництва «Charles Scribner’s Sons», проте їх так і не опублікували через «невідповідність стилю та теми історій Фіцджеральда запитам видавництва». Колекція творів отримає назву «Я б помер для тебе» та походить з часу, коли письменник перебував у горах Північної Кароліни, а його дружина Зельда жила у санаторії поруч.

«Фіцджеральд писав на спірні теми. Він зображав чоловіків і жінок, які справді говорять і думають як молодь, без цензури, – зазначають представники видавництва. – Замість того, щоб змінити текст за рекомендаціями редакторів, Фіцджеральд вважав, що краще, щоб його роботи залишалися неопублікованими. Навіть у той час, коли він дуже потребував грошей та уваги рецензентів».

Джерело: ВСЛ

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики