У Львові відкрили сім читацьких клубів для пенсіонерів

Фото gawker.com
Фото gawker.com

У семи львівських бібліотеках відкрили читацькі клуби для пенсіонерів. Ініціаторами цього проекту став львівський Форум видавців, у партнерстві з ГО «Золоті роки» (яка працює над освітніми програми для людей пенсійного віку) та Львівською міською радою.

Засідання клубів відбуватимуться не рідше одного разу на місяць. Члени клубів протягом місяця читатимуть певну книгу, а згодом збиратимуться для її обговорення.

Для бібліотек, у яких працюватимуть клуби, Форум видавців закупив 735 нових книжок. Під час вибору враховували бажання пенсіонерів, зазначають організатори. До рук львівських пенсіонерів потраплять наступні книги: «Диво в Берліні» Даніеля Джеймса Брауна, «Діва Млинища» Володимира Лиса, «Дім з вітражем» Жанни Слоньовської, «Довгий шлях до свободи» Нельсона Мандели, «Життя у позику» Еріха Марії Ремарка, «Зазирни у мої сни» Макса Кідрука, «Звичайна вдячність» Вільяма Кента Крюгера, «Земля Георгія» Антона Санченка, «Їсти, молитися, кохати» Елізабет Гілберт, «Корнелія» Надії Мориквас, «Королева пустелі» Джорджини Говелл.

Читацькі клуби для людей літнього віку працюватимуть на базі таких бібліотек:

Бібліотека-філія №17 ЦБС для дорослих (вул. Городоцька, 285)
Бібліотека-філія №43 ЦБС для дорослих (вул. Стрийська, 79)
Бібліотека-філія №37 ЦБС для дорослих (вул. Івана Миколайчука, 1)
Бібліотека-філія №34 ЦБС для дорослих (м. Винники, вул. Галицька, 49)
Бібліотека Фонду Св. Володимира (вул. Антоновича, 22)
Бібліотека Галицької районної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка (пл. Ринок, 7)

Джерело: Zaxid.net

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики