640 тис. хрестоматій для початкової школи відправили учням

До українських шкіл направили 640 тис. примірників хрестоматії сучасної дитячої літератури для початкової школи у двох томах. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти та науки України.

«Ми сподіваємось, що вже з початку другого семестру школярі 1-4 класів зможуть користуватися новими хрестоматіями. Таким чином, кожна дитина зможе ознайомитись із цікавими текстами сучасних письменників, які увійшли до оновленої програми для початкової школи з літературного читання», – зазначила радник міністра освіти Іванна Коберник.

Інститут модернізації змісту освіти розподілив усі книги між областями пропорційно до кількості учнів у регіонах України.

«Хрестоматії для 1-2 та 3-4 класів будуть у всіх шкільних бібліотеках України. МОН доставляє надруковані за державний кошт книги до обласних центрів. Розподілити між школами – це відповідальність обласних департаментів освіти», – повідомила Іванна Коберник.

У той же час, Донецька та Луганська області отримають додатковий тираж хрестоматії для 3-4 класів – в цих областях книгою будуть забезпечені всі учні. Це благодійна ініціатива «Видавництва Старого Лева», яке передало 20 тис. додаткових примірників хрестоматії для 3-4 класів для шкільних бібліотек Донецької та Луганської областей.

Нагадаємо, «Видавництво Старого Лева» за державні кошти видало нові хрестоматії для учнів 1-2 та 3-4 класів, загальним тиражем 640 тис. примірників.

Міносвіти виклало їх у вільному доступі на своєму офіційному сайті.

Джерело: Zaxid.net

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики