Amazon заснував літературну нагороду для самвидаву

Фото Erika Schultz/The Seattle Times
Фото Erika Schultz/The Seattle Times

Інтернет-книгарня Amazon UK оголосила про власну літературну нагороду Kindle Storyteller Award для авторів, які самостійно публікують англомовні книги на сайті компанії. Переможець отримає грошову винагороду у розмірі близько 25 тисяч доларів.

Участь у змаганні за першість може взяти будь-який автор з будь-якої країни, який опублікує свою книгу у Kindle Direct Publishing у період з 20 лютого по 19 травня 2017 року. Жанр книги довільний, журі розгляне видання від художньої літератури до нон-фікшн і збірок оповідань. Серед вимог – обсяг тексту понад 5000 слів і відсутність попередньої публікації в електронному форматі.

Популярність публікації власних електронних видань у Kindle Direct Publishing виникла після успіху роману «50 відтінків сірого» Еріки Леонард Джеймс, який вперше побачив світ саме як самвидав. Шість романів ще однієї авторки, Рейчел Абботт, опубліковані на платформі від Amazon, продали накладом понад 2,5 мільйонів примірників у всьому світі.

«Чудові книги заслуговують бути відомими, і це те, що ми хочемо зробити завдяки Kindle Storyteller, – сказав представник Amazon. – Публікація творів ніколи не була простішою, і премія Kindle Storyteller Award відзначить автора, чия історія найбільше «зачепить» і читачів, і літературних експертів».

Джерело: ВСЛ

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики