Aнулювано ліцензії 71 вишу на окупованих територіях

МОН анулювало ліцензії вищих навчальних закладів, розташованих на тимчасово непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей, а також на тимчасово окупованих територіях АР Крим.

1 лютого 2017 року наказами МОН було затверджено перелік ВНЗ, позбавлених ліцензій, тобто які є нелегітимними та не мають права провадження освітньої діяльності, йдеться на сайті відомства.

З їх повним переліком можна ознайомитися за посиланням.

Для тих студентів, які здобували освіту в цих навчальних закладах у Криму після 20 лютого 2014 року, однак хочуть, щоб їхня кваліфікація та результати навчання визнавали в Україні, розроблено Порядок атестації.

Студенти ВНЗ з непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей, які були зараховані на навчання та внесені до ЄДЕБО, матимуть право навчатися у вишах України.

Крім того, протягом 2014-16 років з Донецької, Луганської областей і Криму було переміщено майже двадцять вищих навчальних закладів, які працюють на підконтрольній Україні території.

Зокрема, торік розпочали діяльність 40 освітніх центрів “Крим-Україна” та “Донбас-Україна”, до яких під час вступної кампанії звернулися близько 3350 осіб.

Джерело: УП. Життя

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики