У Карпатах відкрито Літературну Резиденцію

Карпатська Літературна Резиденція почне приймати літераторів, перекладачів, менеджерів культури та репортажистів у березні 2017.

Упродовж двох тижнів (з 01.04.2017 до 15.04.2017, а також з 16.04.2017 до 30.04.2017), відібрані учасники резиденції проживатимуть на території «Готельно-відпочинкового комплексу «ТАОР Карпати» у комфортабельному дерев’яному котеджі.

«Краса довколишньої природи, спокійна та затишна атмосфера якнайкраще сприятимуть творчості та новим проектам, що, без сумніву, народяться тут», – зауважують організатори.

Для участі потрібно підготувати авторський проект, що має стосуватися літератури, перекладу, культурного менеджменту або художнього репортажу. Обсяг має становити не менше 5 тис. знаків з пробілами.

Літератори у проекті можуть прописати ідеї, концепції нових творів, розказати над чим мають намір працювати протягом 14-ти днів перебування на резиденції.

Добір учасників (6 осіб) відбуватиметься на конкурсних засадах. Склад спеціального журі, що розглядатиме усі надіслані проекти, буде оголошено найближчим часом на сторінці резиденції у Facebook.

Учасникам резиденції забезпечують проживання на території комплексу, харчування та відшкодовують транспортні витрати. Взяти участь у резиденції можуть тільки повнолітні.

Заявки на участь приймають до 1 березня 2017 року за електронною адресою: carpathian.residency@gmail.com. Кожен учасник також має додати до заявки автобіографічну довідку.

Джерело: Litcentr

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики