Інґ Селесте. Несказане

Інґ Селесте. Несказане / пер. з англ. Анастасії Дудченко. — К. : Наш Формат, 2016. — 248 с.
Інґ Селесте. Несказане / пер. з англ. Анастасії Дудченко. — К. : Наш Формат, 2016. — 248 с.

Лідія — центр всесвіту сім’ї Лі. Довкола неї обертаються усі мрії, сподівання, слова і вчинки. Мати наперед визначила її долю — свою блакитнооку дівчинку вона бачить лікар ¬ кою, дорослою, упевненою в собі жінкою. Купує їй книж ¬ ки, допомагає робити домашні завдання, береже, мов коштовний скарб, і навіть не пускає з дому. Батько мовчки потурає дружині. Інші двоє дітей ростуть у тіні виплека ¬ ного батьками «сонечка». Та одного дня їхня зірка зникає назавжди. Чорна діра, що утворилася у душах батьків, за ¬ тягує всіх, хто лишився… Чи наважаться рідні, опинившись на краю прірви, нарешті сказати те, про що мовчали?
Роман «Несказане» американки Селесте Інґ визнано найкращою книжкою року за версією Amazon, National Public Radio, San Francisco Chronicle, Entertainment Weekly та низки інших видань. Бестселер New York Times. Переможець премій Alex Award та APALA Award. Права на переклад роману придбали понад двадцять країн.
Селесте Інґ — американська письменниця, лауреатка Пулітцерівської премії за найкраще оповідання. «Несказане» — її перший роман, що й приніс авторці світову славу.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики