Україна профінансує стрічку Зануссі: нова легенда про Фауста

Державне агентство України з питань кіно частково профінансує нову версію легенди про доктора Фауста, яку зніматиме відомий режисер, володар численних нагород міжнародних кінофестивалів Кшиштоф Зануссі. Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

«Держкіно уклало контракт з компанією «Кіностудія Інтерфільм» про надання проекту «Ефір» державної фінансової підтримки розміром 16 млн 650 тис. грн. Загальна вартість виробництва фільму становить 61 млн грн», – ідеться в повідомленні.

Дія фільму розгортається на початку Першої світової війни на кордоні між Україною та Австро-Угорською імперією.

За словами Кшиштофа Зануссі, зміст «Ефіру» безпосередньо стосується Фауста.

«Але на відміну від Гете, де в центрі оповіді стоїть питання розчарування в науці, у моєму фільмі використання ефіру є першим кроком на шляху до позбавлення людини волі. Зважаючи на історичний контекст та костюми, фільм буде виразним і емоційним, часом шокуючим, але водночас аскетичним та без зайвих обтяжень», – сказав режисер.

Як повідомляв ZAXID.NET, Україна долучається до виробництва фільму, оскільки значна частина зйомок фільму триватиме в Західній Україні.

Для виконання головних ролей у фільмі отримано попередню згоду світових зірок. Це Крістоф Вальц, Деніел Дей-Льюїс та видатна французька актриса Ізабель Юппер.

Джерело: Zaxid.net

Коментарі

новини
анонси
книга дня
© Літакцент, 2007-2017. Передрук матеріалів тільки з дозволу редакції.
тел.: , , е-маіl: redaktor(вухо)litakcent.com
Двигунець – Wordpress
Дизайн – Юрій М. Барабаш