„Глодоський скарб” цього року отримає Андрій Содомора

Лауреатом цьогорічної премії „Глодоський скарб” став відомий письменник, есеїст, перекладач і літературознавець Андрій Содомора.

Андрій Олександрович Содомора – автор прозових і поетичних творів, нарисів, образків і медитацій, есеїв, досліджень літературознавчого і культурологічного характерів, низки перекладів з давньогрецьких і давньоримських авторів.

Прикметність цьогорічної церемонії нагородження “Глодоським скарбом” у тому, що вперше за свою одинадцятирічну історію вона відбуватиметься у Львові.

Фундатором премії є відомий український письменник Григорій Гусейнов, головний редактор часопису “Кур´єр Кривбасу”. Премію було засновано 2007 року, і відтоді щорічно її лауреатами є знакові письменники та діячі культури.

Львівське вручення “Глодоського скарбу” (26 квітня, о 15.00, у залі літературної експозиції Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка) відбудеться у форматі лекції Андрія Содомори під назвою “Усмішка”. Нового лауреата представлятимуть і вітатимуть фундатор премії Григорій Гусейнов, директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка, літературознавець, франкознавець і громадський діяч Богдан Тихолоз, член-кореспондент НАН України, професор Львівського національного університету Микола Ільницький, спеціальний гість із Києва – кінокритик, кінознавець і кіносценарист Сергій Тримбач, а також львівський музичний етногурт “Курбаси” .

Модеруватиме захід літературознавець та есеїст Данило Ільницький.

Джерело: Буквоїд

Коментарі

новини
анонси
книга дня
© Літакцент, 2007-2017. Передрук матеріалів тільки з дозволу редакції.
тел.: , , е-маіl: redaktor(вухо)litakcent.com
Двигунець – Wordpress
Дизайн – Юрій М. Барабаш