На Книжковому Арсеналі покажуть екранізації творів Ульяненка

На Книжковому Ареналі в Києві, який триватиме із 17 по 21 травня, відбудуться події, приурочені до ювілею письменника Олеся Ульяненка. 8 травня йому виповнилося б 55 років.

На фестивалі представлять нову збірку “Там, де Південь” (видавництво “Люта справа”), куди увійшли чотири повісті – “Там, де Південь”, “Зимова повість” “Богемна рапсодія” і “Сідий” У 2016 році однойменну повість переклали на чеську мову і видали в “Větrné mlýny”.

У рамках презентації збірки проведуть дискусію про літературу Ульяненка і вручать премію його імені.

20 травня в “Кінозалі №1” о 12:00 відбудеться обговорення екранізацій творів Олеся Ульяненка. Усього готується чотири фільми, три з яких будуть екранізаціями, а четвертий – документальною картиною про письменника. Так, Володимир Тихий готує фільм “Дикі коні”, сценарій до якого написано у співавторстві з Ульяненком; лауреатка премії імені Ульяненка Марися Никитюк представить проект короткометражного фільму “Серафима” за однойменним романом письменника; а режисер Юрій Марушевський і продюсерка Катерина Шевченко представлять ще один короткометражний фільм “Наказ”, який поставлено за однойменним оповіданням Ульяненка.

На презентації покажуть фрагменти з біографічного документального фільму “Олесь Ульяненко: без цензури”, режисером якого виступає Юлія Шашкова, а продюсерами – Володимир Тихий і Мирослав Слабошпицький.

На обох заходах відбуватиметься зйомка для документального фільму.

Джерело: Лівий берег

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики