Йонас Люшер. Весна варварів

Йонас Люшер. Весна варварів. – К. : Основи, 2017

Інтелектуальний твір швейцарсько-німецького автора Йонаса Люшера “Весна варварів” вперше з’являється на книжковому ринку українською мовою! Книга перекладена 15-ма мовами та отримала чимало престижних нагород, серед яких – Franz Hessel Prize for Literature. Захопливо, комічно, мудро і гротескно: саме такою є дебютна повість Люшера.

Історія розгортається навколо заможного швейцарського бізнесмена. Він опиняється на туніському курорті одночасно із групою молодих англійців із найвищих фінансових кіл Лондона, які приїхали відсвяткувати тут розкішне весілля. Але доки захмеліла компанія відсипається після святкової ночі, Велика Британія оголошує державне банкрутство. Із заблокованими кредитками, раптово безробітні, в готелі класу «люкс», який за мить став для них недоступним, вони опиняються за крихітний крок від варварства

«Тонко і гостро, як кинджал»
Wall Street Journal

«Ця дотепна, витончено написана новела викриває ті безумства й надмірності, які можуть нас легко привести нас до наступної катастрофи»
Sydney Morning Herald

«Події в повісті Люшера трапляються в найближчому майбутньому, але пиха капіталізму та економічний колапс описані на диво старомодно та без моралізаторства»
Frankfurter Allgemeine Zeitung, на німецькому виданні

«Відкриття»
Der Spiegel

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики