«Аґрафка» потрапила до престижної міжнародної спільноти художників

Фото Орест Дрималовський

Творча майстерня «Аґрафка» презентувала свої роботи на сайті міжнародної спільноти Picturebook Makers, де зібрані дитячі ілюстровані книги найкращих авторів з різних куточків світу. Про це повідомило видання «Cultprostir».

«Опинитися у цій спільноті для художника книги – це як для бізнесмена бути надрукованим у Forbes. Просто crème de la crème у світі! Дуже тішимося!», – кажуть засновники «Аґрафка» Романа Романишин і Андрій Лесів.

Творча майстерня «Аґрафка» співпрацює як з українськими, так і закордонними видавництвами. Одними з найвідоміших їхніх робіт є ілюстрації до книжок «Видавництва Старого Лева». Їхні ілюстрації отримали чимало нагород на престижних професійних конкурсах, зокрема у 2015 році книжка «Війна, що змінила Рондо» потрапила до одного з найпрестижніших світових каталогів «Білі круки», а також отримала спеціальну відзнаку журі конкурсу дитячої літератури Bologna Ragazzi Award.

Також ілюстратори з «Аґрафка» отримали визнання на цьогорічному «Книжковому Арсеналі», який відбувся 17-21 травня у Києві. У конкурсі «Найкращий книжковий дизайн» перемогли книжки з їхніми ілюстраціями: це збірка поезій «Супергерої» Олени Гусейнової та авторська робота Андрія Лесіва і Романи Романишин «Голосно, тихо, пошепки» у категорії «Дитяча книжка».
Джерело: Zaxid.net

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики